♥ Nie testowane na zwierzetach 100% Cruelty Free & Vegan

 


100% Cruelty Free & Vegan!
Wszystkie kosmetyki tak, tak WSZYSTKIE kosmetyki marki You Are Cosmetics są w 100% wolne od okrucieństwa - nie są testowane na zwierzętach.
Wszystkie kosmetyki You Are Cosmetics posiadają certyfikat międzynarodowej organizacji People for the Ethical Treatment of Animals PETA.
PETA, to największa na świecie organizacja, która walczy o prawa zwierząt i zrzesza ponad 6,5 miliona członków i sympatyków.

Cruelty-free oznacza wolne od okrucieństwa. Kosmetyki wolne od okrucieństwa to produkty, których produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt i w żaden sposób nie powoduje cierpienia zwierząt.

Vegan oznacza wegańskie. Kosmetyki wegańskie to produkty, które nie posiadają w swoim składzie żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. To produkty, które bazują na surowcach posiadających odpowiednie zaświadczenia udowadniające, że brak w nich jakichkolwiek składników odzwierzęcych. Kosmetyki wegańskie nie posiadają żadnych składników odzwierzęcych takich jak np. mleko, pyłek pszczeli, jaja, miód, nawet w minimalnych ilościach. YOU ARE THE WORLD #LovelyWorld